Gegužės 11 d. ,,Čiauškučių” grupės bendruomenė vyko į edukacinę-pažintinę kelionę. Išvykos iniciatoriai ir organizatoriai grupės tėveliai. Vaikai kartu su tėveliais ir mokytojomis pėsčiomis keliavo nuo darželio iki Jonavos alpakų ūkio, kur aplankė ir susipažino su nuostabiais, švelniais gyvūnėliais, kurie suteikia ramybę ir džiaugsmą.

Turėjome galimybę tiesiogiai bendrauti su šiais mielais gyvūnais: juos glostėme, vedžiojome, maitinome, fotografavomės. Alpakos yra terapiniai gyvūnai. Auginamos jos specialiai pratinamos bendrauti su žmonėmis, kad būtų taikios, nebijotų lankytojų. Į namus vaikai grįžo pavargę, bet kupini įspūdžių ir teigiamų emocijų. Na, o įgytas žinias išvykos metu, vaikai pasitikrino ir įtvirtino, atlikdami užduotis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Asta Babilienė ir Audronė Kalinauskienė