Pasitinkant Pasaulinę bičių dieną, gegužės 16 d., įstaigos kiemelyje vyko renginys ,,Gėlynėlis – dūzgiantys bičių namai”.

Darželio vaikus pasitiko garsiausia pasaulio bitė Maja ir jos pagalbininkas – mažasis bitininkas Majus. Šventę pradėjome lietuvių liaudies šokiu ,,Bitute pilkoji”.

Skraidydamos nuo žiedo prie žiedo bitės apdulkina daugybę augalų visame pasaulyje. Be bičių būtų sunku auginti gėles. Šią dieną vaikai tapo Gamtos detektyvais ir leidosi į paslaptingas ir viliojančias skirtingų spalvų, rūšių gėlių paieškas įstaigos aplinkoje.

Tradiciškai dalyvaudami tarptautiniame kūrybiniame plenere ,,Piešiu meilės juostą tau 2023”, šiemet joje vaizdavome meilę gamtai. Užfiksuotas nupieštos juostos ilgis 30 m 40 cm. Ši diena priminė kiekvienam, kokia svarbi žmogaus ir gamtos draugystė.

Renginį organizavo: ikimokyklinio ugdymo mokytojos K. Novikienė, E. Vaznaitienė, G. Budrienė, R. Grinienė, priešmokyklinio ugdymo mokytojos D. Bazevičienė, D. Gudonavičienė ir logopedė L. Pučilauskienė