Mūsų darželis jau antrus metus dalyvauja ilgalaikiame projekte ,,Lietuvos mažųjų žaidynės”.

Šiemet projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės” dalyvius pasitiko atnaujintomis veiklomis, kurios yra paremtos Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kartu su partneriais iš Didžiosios Britanijos sukurtu unikaliu Lietuvos fizinio raštingumo modeliu.

8 savaites ,,Švelnučių“, ,,Pabiručių“, ,,Žiniukų“ ir ,,Smalsučių“ grupių ugdytiniai aktyviai sportavo ir išbandė vis naujus fizinio raštingumo užsiėmimus. Pirmojo etapo metu visus virtualius užsiėmimus vedė aukščiausios kvalifikacijos fizinio ugdymo mokytojai, kvietė formuotis judėjimo įgūdžius bei patirti judėjimo džiaugsmą. Kiekvieno užsiėmimo metu treneriams talkino ir vaikams šypsenas kėlė darželinukų ypač pamiltas „LTeam“ talismanas Ąžuolas Galingasis.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes jau devintus metus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto koordinatoriai įstaigoje: Dovilė Katinaitė ir Rita Žukauskienė.

I etape dalyvavusios mokytojos: Dovilė Katinaitė, Rita Žukauskienė, Diana Bazevičienė ir Kristina Novikienė