,,Žiniukų” priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų komanda dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje „Mūsų STEAM projektai“, kuri vyko 2023 m. kovo 24 d. Kauno r. Piliuonos gimnazijoje.

Konferencijos tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų mokinių bendradarbiavimą ir komunikavimą dalijantis gerąja patirtimi apie atliktas STEAM veiklas. Pranešėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jonavos, Ukmergės, Kėdainių, Prienų miestų ir Kauno rajono mokyklų dalinosi gerąja STEAM projektinės veiklos patirtimi. Konferencijoje sulaukta net 150 dalyvių. Iš jų pranešimus skaitė 62 mokiniai, o nuotoliniu būdu projektus pristatė 41 mokinys.

Renginyje nuotoliniu būdu dalyvavo ir mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Žiniukai” vaikai, kuriame pristatė vykdytą STEAM projektą ,,Kaip pastatyti tiltą?“. Turėjome progą pamatyti 40 originalių ir išradingų projektų pristatymų. Džiugu, jog ir patys galėjome pasidalinti savo STEAM projektinės veiklos patirtimi bei atradimais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Bazevičienė