Jau šeštus metus organizuojame dailaus rašto konkursą „Mažoji plunksnelė“. Juo siekiame skatinti domėjimąsi rašytine kalba, ugdyti kantrybę, atidumą, kruopštumą, ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo tarp šalies priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų, mokytojų.

Džiaugiamės, kad rajoninis dailaus rašto konkursas šiemet tapo respublikiniu. Šiame konkurse rašymo ranka įgūdžius demonstravo net šešiolikos šalies ugdymo įstaigų dalyviai. Dalyvavo Alytaus senamiesčio pradinės mokyklos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos, Kauno r. Neveronių vaikų lopšelio-darželio, Kėdainių vaikų lopšelio-darželio ,,Vaikystė“,  Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Širvintų vaikų lopšelio-darželio ,,Boružėlė“, Jonavos vaikų lopšelių-darželių „Pakalnutė“, „Žilvitis“, „Saulutė“, „Lakštingalėlė“, „Dobilas“, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus „Pušaitė“, Jonavos Panerio pradinės mokyklos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos ir konkurso šeimininkų –  Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ atstovai.

Virtualaus konkurso dalyviams sėkmės linkėjo ir sveikinimo žodį tarė įstaigos direktorė Violeta Skodienė. Mokytoja Asta Babilienė kvietė pasigrožėti lininių drabužių kolekcijos ,,Lino takas“ pristatymu. Logopedė Lionė Pučilauskienė pakvietė dalyvius atlikti pirštų mankštą ,,Lineli, lineli“.

Skirtingi rašto darbai buvo atliekami priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų, mokytojų grupėse. Lino motyvas lydėjo dalyvių rašto darbus.

Dailaus rašto darbus vertino komisija:

Violeta Skodienė – komisijos pirmininkė, Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorė;

Lina Korsakienė – Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

Inga Eigėlienė – Jonavos pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

Valdonė Šimonytė – Jonavos pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė.

Vertinimo komisijos sprendimu dailiausiai rašančiais pripažinti šie priešmokyklinio amžiaus vaikai:

I – oji vieta – Džesika Jankauskaitė, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla

II – oji vieta – Liepa Mockutė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas“

III – oji vieta – Emilė Narušytė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Tėvų dailaus rašto grupėje laimėjo:

I – oji vieta – Renata Narušienė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

II – oji vieta – Dovilė Stanynienė, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko daugiafunkcis centras, skyrius ,,Pušaitė“

III – oji vieta – Skaistė Vozniakienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Lakštingalėlė“

Mokytojų dailaus rašto grupėje laimėjo:

I – oji vieta – Asta Babilienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Bitutė“

II – oji vieta – Eridana Tabūnienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas“

III – oji vieta – Ramunė Pečiulienė, Širvintų vaikų lopšelis-darželis ,,Boružėlė“

Konkurso dalyviai apdovanoti organizatorių padėkos raštais, laimėtojai – diplomais.

Ačiū tariame dailaus rašto konkurso dalyviams bei nugalėtojams.

Plačiau apie konkurso rezultatus čia:

Konkurso iniciatorė Violeta Skodienė, Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorė.

Renginį organizavo Erika Orlauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Diana Bazevičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė; Dalia Gudonavičienė, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Kristina Novikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė.