Trispalvės mūsų rankose šiandieną kvietė švęsti Lietuvą. Kai šalis laisva, ir žmogus širdyje turėtų būti laisvas. Lietuva jau visai netrukus švęs Kovo 11 – ąją, Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pasitikdami šią datą vaikai kalbino artimus ar tiesiog sutiktus žmones ir klausė, ką jiems reiškia laisvė?

Švęsti Lietuvą galime įvairiausiais būdais. Vaikai gvildeno klausimus apie Lietuvą, valstybingumą, lietuviškumą virtualioje viktorinoje ,,Ką žinai apie Lietuvą?”, šeimos narius pakvietė į kūrybines dirbtuvėles ,,Pinu trispalvę apyrankę“.

,,Žiniukų“ ir ,,Smalsučių“ grupių vaikai kovo 10-tosios rytą pakvietė visus į šventinį minėjimą ,,Ką tau reiškia laisvė?“.

Tereikia širdimi klausytis ir išgirsime Lietuvą. Šiandieną ji pasibeldė į kiekvieno mūsų širdį.

Šventėje dalyvavo bei kario profesiją pristatė ,,Žiniukų“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinės, Rasmos tėveliai, Marius bei Rasa Strašunskai. Džiaugiamės ir dėkojame už nepakartojamus įspūdžius.

Pasitikime ir švęskime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną drauge.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Bazevičienė