Kovo 15 dieną Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje „Bitutė“ vyko mažųjų skaitovų konkurso „Spalvingoje eilėraščių pievelėje – 2023“ I-sis etapas. Konkurso tikslas – padėti atsiskleisti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, skatinti kūrybinius polinkius.

Konkurse šiais metais dalyvavo 13 mažųjų skaitovų, kurie deklamavo lietuvių poetų sukurtus eilėraščius. Žiūrovai gėrėjosi skambia lietuvių kalba, vaikų artistiškumu ir drąsa. Skaitovus vertino komisija: direktorė Violeta Skodienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Erika Orlauskienė ir logopedė Lionė Pučilauskienė.

Susumavus komisijos narių balsus laureatais tapo ir į respublikinio skaitovų konkurso II-ąjį etapą, kuris vyks Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje „Dobilas“, pateko Aurėja Gintauskaitė (paruošė mokytoja A.Babilienė) ir Ūla Drangauskaitė (paruošė mokytoja D. Katinaitė).

Visi I-ojo etapo dalyviai buvo apdovanoti direktorės Violetos Skodienės padėkomis, o nugalėtojos – diplomais.

Linkime mūsų ugdytinėms sėkmės II-ame etape.

Konkurso organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Kristina Novikienė, Inga Kazlauskienė, Jūratė Narbutienė, specialioji pedagogė Diana Noreikaitė.