Rugsėjo 29 dieną lopšelyje-darželyje svečiavosi Lietuvos kariai. „Darbštuoliukų” grupės bendruomenė organizavo edukacinį renginį „Kario keliu“. Vyresniųjų grupių vaikai susipažino su kario profesija, mėgino pasimatuoti kario amuniciją, dažė veidus karine maskuote, dalyvavo smagiose kariškose estafetėse: išbandė virvės tvirtumą ir kojų vikrumą, džiaugsmingai šokinėjo iš vieno pripučiamo rato į kitą, šliaužė per tunelį ir gavę lipduką kūrė Lietuvos žemėlapį su vėliava, linksmai krykštavo pasislėpę palapinėje. Didžiausią įspūdį paliko kariška mašina darželio kieme, kurioje vaikai galėjo pasėdėti prie vairo, pulto, automobilio priekaboje. Renginio rytas buvo pilnas teigiamų emocijų, naujų neišbandytų patirčių, fizinio judrumo ir geros nuotaikos.

Nuoširdžiai dėkojame „Darbštuoliukų” grupės tėvams: Almontai Morkūnienei, Gintai Elmonienei ir kariams Ryčiui Elmonui, Mariui Morkūnui, Kastyčiui Kazlauskui už įspūdžių kupiną rytą darželio kieme.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vida Petrauskienė ir Audronė Kalinauskienė