Balandžio 20 d. Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ vyko rajoninis ugdymo įstaigų 5-7 m. amžiaus vaikų šaškių turnyro “Baltieji pradeda 2023“. Šaškių turnyro tikslas – organizuoti Jonavos rajono ugdymo įstaigų 5-7 m. amžiaus vaikų draugišką šaškių turnyrą, propaguojant šaškių žaidimo tradicijas. Dalyviai varžėsi 5-6 m. ir 6-7 m. amžiaus grupėse. Mūsų įstaigą 5-6 m. amžiaus grupėje atstovavo Ūla Drangauskaitė ir Jogaila Kružikas (mok. Rita Žukauskienė, Dovilė Katinaitė). 6-7 m. amžiaus grupėje varžėsi Beatričė Budrevičiūtė, Arijus Gelažius, Saulius Paulauskas, Rokas Šmigelskis (mok. Diana Bazevičienė, Dalia Gudonavičienė).

Sveikiname mūsų nugalėtojus:

3 vieta 🥉Arijus Gelažius

2 vieta 🥈Jogaila Kružikas

1 vieta 🥇Ūla Drangauskaitė

Su nekantrumu laukiame sekančio šaškių turnyro etapo ir ruošiamės dalyvauti jau respublikiniame šaškių turnyre ,,Baltieji pradeda 2023“