Įgyvendindami eTwinning projekto ,,Become friends with the bees by using digital technology!/Susidraugauk su bitėmis taikant skaitmenines technologijas!” veiklas, balandžio 21 d. darželyje sulaukėme nuostabaus svečio, gamtininko Tomo Pociaus. Ruošdamiesi susitikimui projekto dalyviai piešė bitę, dešinėje pusėje vaizdavo geriausią bitės draugą, kairėje – didžiausią priešą. Susitikimo metu gamtininkas komentavo, aptarė šiuos darbus, pateikė daug įdomių faktų apie bites, jų vietą gamtos sistemoje, žmonių ir bičių draugystę, parodė, kaip regimas pasaulis bičių akimis. Vaikai ne tik atidžiai klausėsi, bet ir patys aktyviai dalyvavo diskusijoje, pateikdami klausimus gamtininkui. Projekto dalyviai iš kitų įstaigų susitikime dalyvauti turėjo galimybę virtualiai, Zoom platformoje.

Dalinamės susitikimo akimirkomis ir džiaugiamės, jog ,,Bičių pamokos” abejingų nepaliko.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Bazevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Novikienė