Sausio 6 d.  darželyje paminėjome Trijų Karalių šventę. Nuo seno žinoma, jog trys karaliai – išminčiai Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, pastebėję ryškią žvaigždę keliavo aplankyti gimusį kūdikėlį Jėzų. Karaliai nešė dovanų – aukso smilkalų ir miros.

Trijų Karalių šventė – tai diena kuomet baigiasi žiemos šventės, dar kitaip vadinama tarpušvenčiu. Šią dieną nupuošiamos eglutės, nuimamos kalėdinės dekoracijos. Pakvietę vaikus į salę, Trys Karaliai pasakojo apie savo kelionę, dovanų reikšmę, klausė vaikų atliekamų dainelių, kartu šoko ir dainavo. Sukalbėjus stebuklingą burtažodį, užgeso lemputės ant salėje stovinčios kalėdinės eglutės… Po šventės vaikai į grupes parsinešė ne tik žinių, įspūdžių ir geros nuotaikos, bet ir užduotis, kurias atlikdami dar kartą prisiminė šios dienos reikšmę ir svarbą. Gražius palinkėjimus vaikams ir darželio bendruomenei išsakė direktorė Violeta Skodienė ir pavaduotoja ugdymui Erika Orlauskienė – į šventę jos atskubėjo su padėka ir dovanomis darželiui už pačią gražiausią žaliaskarę Jonavos eglučių miestelyje.

Mokytoja metodininkė Edita Vaznaitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Audronė Kalinauskienė ir Indrė Senkevičienė.