Spalio 19 d. ,,Čiauškučių” grupės ugdytiniai dalyvavo edukacijoje, kuri vyko dirbtuvėse ,,Kūrybos kampas 360°”, Kaune. Tai socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Edukacija buvo skirta konkurso ,,Kamštelių vajus 2022″ II-os vietos laimėtojams.

Dirbtuvėms vadovauja darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas plėtojantis, švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu besirūpinantis kaunietis Giedrius Bučas. Kūrybinių dirbtuvių misija – durys atviros bendrauti, kurti ir veikti kartu.

Malonus kūrybos procesas, išlaisvina fantaziją ir leidžia kurti pačius netikėčiausius daiktus. Vaikus maloniai pasitiko ir dirbtuvių šeimininkė – katė. Edukacijos metu buvo pasakojama apie gamtos saugojimą, tvarų vartojimą. Vaikai apžiūrėjo kūrybinių dirbtuvių erdves, iš medinių atraižų kūrė originalius, išskirtinius atvirukus. Iš edukacijos parsivežėme daug įspūdžių.

Informaciją parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Babilienė