Šiandieną, kovo 23 d., Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje ,,Dobilas“ vyko respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažųjų skaitovų konkurso ,,Spalvingoje eilėraščių pievelėje 2023″ II etapas.

Konkurse pasirodė mūsų įstaigos ugdytinės Ūla Drangauskaitė, 5 m. iš ,,Švelnučių gr. (mokytoja Dovilė Katinaitė), ir Aurėja Gintauskaitė, 4 m. iš ,,Čiauškučių gr. (mokytoja Asta Babilienė). Šios ugdytinės laimėjo konkurso I etape.

Aurėja Gintauskaitė padeklamavo Ilonos Bakšės eilėraštį „Ežiuko balionas” ir ją lydėjo sėkmė, ugdytinė konkurso II etape užėmė III-ą vietą. Aurėjai įteiktas diplomas ir organizatorių dovana. Ūla Drangauskaitė padeklamavo Kęstučio Ivinskio eilėraštį „Rainiuko noras”. Už dalyvavimą konkurse mergaitė gavo organizatorių padėką ir atminimo dovanėlę.

Labai džiaugiamės sėkmingu ugdytinių pasirodymu respublikiniame konkurse.

Informaciją parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Babilienė