Norime pasidžiaugti – mes vėl projekte! Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA.) Projekto tikslas – ugdyti 1 – 7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

Sausio 23 d. Kaune vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių” seminaras, kurio metu fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė ir PU mokytoja Diana Kriskuvienė susipažino su 2023 metų „Lietuvos mažųjų žaidynių” programa. Seminaro metu mokytojai buvo supažindinami su fizinio raštingumo modeliu, o įgautas teorines žinias pritaikė praktiškai. Prasidėsiantis naujasis projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės” sezonas dalyvius šiemet įtrauks į veiklas, sudarytas remiantis Lietuvai kuriamo unikalaus fizinio raštingumo modelio gairėmis!

„Bitutėje” projektas startuos nuo šių metų vasario mėnesio ir tęsis iki birželio vidurio. Projektinę veiklą darželyje koordinuos sausio 23 d. Kaune seminare „Lietuvos mažųjų žaidynių” dalyvavusios ir praeitais metais sėkmingai projektines veiklas įstaigoje organizavusios ikimokyklinio ugdymo mokytojos Dovilė Katinaitė-Sūnelaitienė ir Rita Žukauskienė.

Su pirmąją fizinio raštingumo virtualia pamokėle visus LT sportuojančius vaikučius supažindins ir kartu sportuos fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė.

#LTMŽ

#LTOK