Šiais metais, vasario mėnesį Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Bitutė” organizavo gerosios STEAM ugdymo ir projektinės veiklos patirties sklaidos renginį, kuriame rajono ikimokyklinių įstaigų atstovus kvietė kurti grupių projektus bei juos įgyvendinus pasidalinti patirtimi.

Gruodžio 14 d., 13 val. kviečiame atvykti į Jonavos švietimo pagalbos tarnybą ir dalyvauti bei pristatyti įgyvendintas projektines veiklas.

Apie pranešimų pristatymą, dalyvavimą ir registraciją daugiau informacijos rasite renginio NUOSTATUOSE.

Nuoširdžiai kviečiame koleges iš rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiauti ir aktyviai dalyvauti Jonavos rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų STEAM projektinės veiklos sklaidos renginyje.

Direktorė Violeta Skodienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Erika Orlauskienė