Balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Šiai dienai paminėti visą balandžio mėnesį Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Bitutė” vyko STEAM projektas ,,Kartą gyveno…kita Pelenės istorija”.

Į projeto veiklas aktyviai įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Ugdytinių šeimų nariai kartu su vaikais iš įvairių medžiagų pagamino net 24 judančias transporto priemones. Vaikai su mokytojomis užrašė savo spėjimus, kuri transporto priemonė nuvažiuos ilgiausią kelią.

Balandžio 29 d. darželyje vyko susitikimas su Pasaka, baigiamasis renginys „Kartą gyveno…”. Susirinkusius linksmai nuteikė priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Žiniukai” vaikų ( Ūlos, Emeritos, Amelijos, Milanos, Amelijos Vytautės, Jogailės, Renato ir Pijaus) suvaidinta ,,Pelenės” istorija. Daug emocijų suteikė projektui pagamintų transporto priemonių nuvažiuoto kelio matavimas ilga liniuote.

O kokia gi karaliaus rūmų puota be šokių, juk balandžio 29-ąją minime Pasaulinę šokio dieną. Šventę vainikavo nuotaikingi šokiai su meninio ugdymo mokytoja (šokio) Vilma Širkaite.

Projekto organizatorė logopedė Lionė Pučilauskienė